* top Zustand * aus 1. Hand * ab MFK und Service * Garantie * Rückfahrkamera * DAB+ * Tempomat * uvm. *
| Body style | Wagon |
| First registration date | 03.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'576 kg |
| Kerb weight | 1'226 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Type approval number | 1SL329 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 77'001 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 70 kW / 95 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.4 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 145 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 23'630 |
| Price | CHF 16'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.