**** EQUIPEE HIVER, VITRES TENTEES ****
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 10.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'530 kg |
| Kerb weight | 1'277 kg |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 26'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 60 kW / 82 PS |
| Doors | 5 |
| Electric range | 225 km |
| Battery capacity | 36.8 kWh |
| Price | CHF 14'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.