NAVI/DAB- Anhängerkupplung- Schiebedach- Travelassist/Totwinkelwarner- Parkassist/Camera- el.Heckklappe- Sitz-/Lenkradheizung- 5JGarantie
Auto Welt von Rotz AG Swiss Import
Wilerstrasse 72
Münchwilen / TG
Tel: 071 511 67 99
| Body style | SUV |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Kerb weight | 1'580 kg |
| Trailer load braked | 1'900 kg |
| Car-Nr. | 253631 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | Hersteller-Garantie / Garantie gemäss Vertrag |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 5 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 140 kW / 190 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.6 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 172 g/km |
| New price | CHF 56'540 |
| Price | CHF 41'890 |
Note: actual equipment may differ from that listed.