Top gepflegtes CH-Fahrzeug ab MFK + Service. 12 Monate Garantie.
| Body style | Minibus |
| First registration date | 06.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 2 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'141 kg |
| Kerb weight | 1'735 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 18902 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 69'800 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 75 kW / 102 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6e |
| Price | CHF 16'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.