*CH-Fahrzeug mit 5 Jahren Garantie ohne Kilometerbeschränkung*Automat*
CG Automobile Zwingen AG
Laufenstrasse 7
Zwingen / BL
Tel: 061 511 37 30
Tel: 079 415 35 83
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 07.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'430 kg |
| Kerb weight | 1'081 kg |
| Trailer load braked | 310 kg |
| Car-Nr. | C-2659944 |
| Cubic capacity | 1'197 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 6'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 58 kW / 79 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | E |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 22'900 |
| Price | CHF 19'930 |
Note: actual equipment may differ from that listed.