Binelli Automobile AG Gebrauchtwagencenter
Sihlbruggstrasse 138
Baar / ZG
Tel: 041 511 17 76
| Body style | SUV |
| First registration date | 05.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 3'175 kg |
| Kerb weight | 2'295 kg |
| Car-Nr. | 9Z86485 |
| Cubic capacity | 2'993 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | white |
| Mileage | 18'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Diesel/Electric |
| Power | 219 kW / 293 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.2 |
| CO2 emissions | 189 g/km |
| New price | CHF 131'820 |
| Price | CHF 86'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.