Navigation - Tempomat - PDC - Rückfahrkamera - Bi-Xenon-Lichtanlage mit Kurvenlicht - DAB+ - Bi-Xenon - Müdigkeitserkennung
SOCARS Autocenter AG
Gurzelenstrasse 2
Bellach / SO
Tel: 032 510 24 29
Tel: 076 596 17 63
| Body style | Van |
| First registration date | 07.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'280 kg |
| Kerb weight | 1'738 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Type approval number | 1VH522 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate Aufpreis ab 390.- |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 108'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 75 kW / 102 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.1 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 186 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 19'490 |
Note: actual equipment may differ from that listed.