CH-Fahrzeug mit 3 Jahren oder 100'000 km Gratis-Reparaturen inkl. Verschleiss 10 Jahre oder 100'000 km Gratis-Service
| Body style | Van |
| First registration date | 11.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'120 kg |
| Kerb weight | 1'698 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | T502027 |
| Cubic capacity | 1'332 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Mileage | 10'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 96 kW / 131 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 52'660 |
| Price | CHF 40'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.