***Voiture de direction***
| Body style | SUV |
| First registration date | 02.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'660 kg |
| Kerb weight | 2'352 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Car-Nr. | 229D10435690 |
| Warranty | 24 Monate Garantie véhicule neuf de 24 mois à compter de la 1ère immatriculation |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 25'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 250 kW / 340 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | B |
| Electric range | 508 km |
| Battery capacity | 77.0 kWh |
| New price | CHF 82'890 |
| Price | CHF 51'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.