gepflegtes Fahrzeug mit Top-Ausstattung...
| Body style | Wagon |
| First registration date | 12.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'740 kg |
| Kerb weight | 2'367 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Car-Nr. | 6616D10408668 |
| Warranty | 24 Monate 24 Monate Neuwagengarantie ab Datum der 1. Immatrikulation |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 29'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 220 kW / 299 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | D |
| Electric range | 520 km |
| Battery capacity | 77.0 kWh |
| New price | CHF 74'250 |
| Price | CHF 37'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.