***Black Week Deal***Neues Modell mit neuem Interieur***Zugfahrzeug + Anhu00e4nger***Hebebu00fchne, Kasten, Anhu00e4nger***Automat***3.5AHK***Ru00fcckfahrkamera***
| Body style | Minibus |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 2'650 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Cubic capacity | 2'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 24 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 950 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 132 kW / 180 PS |
| Doors | 2 |
| Energy efficiency | A |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 105'126 |
| Price | CHF 89'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.