CH/ GPS/ LED Matrix/ Crochet/ Cockpit/ Camera/ Travel Assist/ Pompe Chaleur
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 2'660 kg |
| Kerb weight | 2'265 kg |
| Trailer load braked | 1'000 kg |
| Car-Nr. | 229D10347030 |
| Warranty | 36 Monate Garantie véhicule neuf de 36 mois à compter de la 1ère immatriculation |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 31'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Rear wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 150 kW / 204 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | C |
| Electric range | 534 km |
| Battery capacity | 77.0 kWh |
| New price | CHF 69'880 |
| Price | CHF 30'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.