Nous sommes nouvelle agent BAIC en Valais venez découvrir cette marque de qualité prix incroyable
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'970 kg |
| Kerb weight | 1'625 kg |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate oder 100000 km Garantie constructeur |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 50 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 130 kW / 177 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 182 g/km |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| New price | CHF 34'900 |
| Price | CHF 34'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.