inkl. Winterkompletträder
| Body style | SUV |
| First registration date | 05.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'940 kg |
| Kerb weight | 1'554 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 15'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | E |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 39'730 |
| Price | CHF 33'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.