*Anhängevorrichtung anklappbar, Panoramadach, IQ.LIGHT- HD-Matrix Schweinwerfer* CH-Fahrzeug, Leasing, Finanzierung und Eintausch möglich
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'150 kg |
| Kerb weight | 1'892 kg |
| Trailer load braked | 2'200 kg |
| Car-Nr. | 893421 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 150 kW / 204 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 72'620 |
| Price | CHF 62'100 |
Note: actual equipment may differ from that listed.