✅CH-Fahrzeug*Ab Service*Frisch ab MFK*8-fach auf ALU*S-Line*Garantie*Sitzheizung*Leder/Alcantara-Ausstattung*Paket Technik*Bluetooth*AC Klimaanlage*Tempomat*Sportlenkrad*Rückfahrkamera*uvm...
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'165 kg |
| Kerb weight | 1'640 kg |
| Type approval number | 1AD535 |
| Car-Nr. | 33 - 5125 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 99'950 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 162 kW / 220 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.1 / 5.9 / 7.2 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 168 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 67'413 |
| Price | CHF 26'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.