Navigation - Tempomat - PDC - Sitzheizung - DAB+ - ISOFIX - Maxi-DOT Display
SOCARS Autocenter AG
Gurzelenstrasse 2
Bellach / SO
Tel: 032 510 24 29
Tel: 076 596 17 63
| Body style | Wagon |
| First registration date | 01.2018 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'736 kg |
| Kerb weight | 1'341 kg |
| Trailer load braked | 1'200 kg |
| Type approval number | 1SG265 |
| Cubic capacity | 1'395 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km Aufpreis ab 390.- |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 116'400 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 92 kW / 125 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 4.9 |
| Energy efficiency | B |
| CO2 emissions | 115 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| Price | CHF 11'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.