Lederpaket 930, Liftsystem, Carbon-Paket, CH-Auto
| Body style | convertible |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 4 |
| Gross vehicle weight | 2'115 kg |
| Kerb weight | 1'725 kg |
| Car-Nr. | 766857 |
| Cubic capacity | 3'591 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 48 Monate |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | black |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 398 kW / 541 PS |
| Doors | 2 |
| Fuel consumption | 9.6 / 11.1 / 11 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 250 g/km |
| Price | CHF 217'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.