inkl. Winterräder
| Body style | Wagon |
| First registration date | 10.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'955 kg |
| Kerb weight | 1'579 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Cubic capacity | 1'987 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 120 Monate oder 185000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 22'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 144 kW / 196 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | C |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 54'090 |
| Price | CHF 38'800 |
Note: actual equipment may differ from that listed.