4 roues motrices
Espace Auto Chablais succursale de Groupe Leuba SA
Rue Centrale 2
Noville / VD
Tel: 021 967 22 00
| Body style | Sedan |
| First registration date | 08.2014 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'750 kg |
| Kerb weight | 2'045 kg |
| Trailer load braked | 2'100 kg |
| Type approval number | 1MF756 |
| Car-Nr. | 110/1850972 |
| Cubic capacity | 2'987 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate oder 24000 km 12 mois ou 24'000km Garantie Groupe Leuba |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 113'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 190 kW / 258 PS |
| Doors | 4 |
| Fuel consumption | 7.4 / 4.1 / 5.9 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 156 g/km |
| Euro norm | euro-6b |
| New price | CHF 128'820 |
| Price | CHF 29'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.