TOP FAHRZEUG / AB FK SERVICE / 8-FACH / DRIVE SELECT / TEMPOMAT / KAMERA / SITZHEIZUNG
| Body style | SUV |
| First registration date | 05.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'830 kg |
| Kerb weight | 1'387 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Type approval number | 1AG926 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 10000 km GARANTIE AUTO CENTER LEON AG + CHF 500.- AUFPREIS |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 104'800 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 85 kW / 115 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.9 / 5 / 7.1 |
| Energy efficiency | F |
| CO2 emissions | 160 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 37'300 |
| Price | CHF 19'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.