BYmyCAR Lausanne Centre Occasions
Rue du Vallon 30
Bussigny-Lausanne / VD
Tel: 021 900 01 15
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'000 kg |
| Kerb weight | 1'350 kg |
| Trailer load braked | 1'652 kg |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 2026-09-28, 10 Monate Garantie constructeur |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 28'190 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 96 kW / 130 PS |
| Doors | 5 |
| CO2 emissions | 167 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 19'956 |
Note: actual equipment may differ from that listed.