Faible kilométrage, caméra de recul
Espace Auto Chablais succursale de Groupe Leuba SA
Rue Centrale 2
Noville / VD
Tel: 021 967 22 00
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 03.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'615 kg |
| Kerb weight | 1'229 kg |
| Car-Nr. | 110/940004 |
| Cubic capacity | 1'490 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 72 Monate oder 150000 km Solde de la garantie d'usine jusqu'au 01.03.2031 ou jusqu'à 150'000km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 8'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 85 kW / 92 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 4 |
| Energy efficiency | B |
| CO2 emissions | 92 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 31'750 |
| Price | CHF 20'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.