Dachklimaanlege, Solaranlage, Wechselrichter, Lifepo Batterie, Ladebooster, Hubstützen .
| Body style | Minivan |
| First registration date | 03.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 2'930 kg |
| Type approval number | XXXXXX |
| Car-Nr. | MANUAL |
| Cubic capacity | 1'998 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate oder 100000 km 12 Monate Occasionsgarantie |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Beige |
| Mileage | 40'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 103 kW / 140 PS |
| Doors | 3 |
| Last inspection (MFK) | 03.2024 |
| Price | CHF 69'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.