Chez nous vous trouverez les meilleures affaires!! Véhicule en bon état / Sehr gepflegter Occasion l!
Centre Automobile Hediger & D Andrès SA
Route d Italie 37
Sion / VS
Tel: 027 322 01 23
| Body style | Van |
| First registration date | 01.2024 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'300 kg |
| Kerb weight | 1'828 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | VO 6054 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 31'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 90 kW / 122 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 61'900 |
| Price | CHF 34'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.