GARAGE CICCONE S.a.g.l
Strada Ponte Di Valle 20
Davesco Soragno / TI
Tel: 091 942 71 08
| Body style | Wagon |
| First registration date | 08.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'955 kg |
| Kerb weight | 1'460 kg |
| Trailer load braked | 1'400 kg |
| Cubic capacity | 1'595 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate |
| Exterior colour | anthracite |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 112'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 115 kW / 156 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 7.3 / 4.7 / 5.6 |
| CO2 emissions | 132 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 41'890 |
| Price | CHF 14'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.