GARAGE CICCONE S.a.g.l
Strada Ponte Di Valle 20
Davesco Soragno / TI
Tel: 091 942 71 08
| Body style | Wagon |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'775 kg |
| Kerb weight | 1'315 kg |
| Trailer load braked | 600 kg |
| Cubic capacity | 1'200 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | blue |
| Mileage | 1 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 74 kW / 101 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| New price | CHF 23'990 |
| Price | CHF 24'690 |
Note: actual equipment may differ from that listed.