Courroie de distribution changée à 119'526 km le 02.04.2025 Grand service + boîte de vitesses DSG effectué à 108'811 km le 19.09.2024 Garantie 1 ans
| Body style | Wagon |
| First registration date | 01.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'800 kg |
| Kerb weight | 1'961 kg |
| Type approval number | 3ve602 |
| Chassis Number (VIN) | wv1zzz7hzkh054545 |
| Cubic capacity | 1'968 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 1 ans ou Km ilimité |
| Part exchange | Yes |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 124'700 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 4 |
| Financing | Yes |
| Price | CHF 24'999 |
Note: actual equipment may differ from that listed.