Top gepflegtes CH-Fahrzeug ab MFK + Service. 12 Monate Garantie.
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 06.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'420 kg |
| Kerb weight | 1'121 kg |
| Trailer load braked | 800 kg |
| Car-Nr. | 18910 |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 29'700 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 51 kW / 70 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 9'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.