Prix indiqué sous conditions d'achat. N'hésitez pas à me contacter pour plus d'informations sur ce véhicule. Hugo 0795709657.
RRG Suisse SA - Ecublens - Lausanne
Route de Reculan 11
Ecublens - Lausanne / VD
Tel: 021 706 90 13
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'810 kg |
| Kerb weight | 1'446 kg |
| Trailer load braked | 750 kg |
| Car-Nr. | C-3098372 |
| Cubic capacity | 1'598 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Voll-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 105 kW / 143 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.3 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 144 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Battery capacity | 1.2 kWh |
| New price | CHF 40'690 |
| Price | CHF 36'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.