Prix indiqué sous conditions d'achat. N'hésitez pas à me contacter pour plus d'informations sur ce véhicule. Hugo 0795709657.
RRG Suisse SA - Ecublens - Lausanne
Route de Reculan 11
Ecublens - Lausanne / VD
Tel: 021 706 90 13
| Body style | Minibus |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 2'479 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Car-Nr. | C-3008613 |
| Cubic capacity | 1'997 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 5 Monate oder 160000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 4 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 52'094 |
| Price | CHF 39'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.