**VW GA+ 4Jahre/100'000km*Infotainment Paket*Alufelgen 20''Calgary*IQ.LIGHT*Black Style**
| Body style | Wagon |
| First registration date | 11.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 1'860 kg |
| Kerb weight | 1'640 kg |
| Trailer load braked | 1'500 kg |
| Car-Nr. | 940569 |
| Cubic capacity | 1'498 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 48 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 7'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-isc |
| New price | CHF 46'460 |
| Price | CHF 37'750 |
Note: actual equipment may differ from that listed.