*CH-Fahrzeug*Rückfahrkamera*Panoramadach*7-Plätzer*
Autocenter Bülach-Süd AG (VW), Vorort-Garage AG (Renault, Dacia, Nissan)
Länggenstrasse 36
Bachenbülach / ZH
Tel: 044 851 80 00
| Body style | SUV |
| First registration date | 09.2020 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 7 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'170 kg |
| Kerb weight | 1'676 kg |
| Trailer load braked | 950 kg |
| Car-Nr. | 794D20093529 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 65'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 96 kW / 130 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.9 / 4.7 / 7.6 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 172 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 44'770 |
| Price | CHF 24'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.