Pack M * Soft Close * Camu00e9ra de Recul * Jantes 20' * Volant M * Siu00e8ges Sport Elect. Mu00e9m * Accu00e8s de Confort * Navigation Profess *
Plaine Automobiles Sousa Bessa
Route de la Plaine 20
Denges / VD
Tel: 021 518 11 61
| Body style | SUV |
| First registration date | 12.2014 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'900 kg |
| Kerb weight | 2'265 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Cubic capacity | 2'993 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 159'990 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 280 kW / 381 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 8.7 / 7.3 / 7.8 |
| CO2 emissions | 205 g/km |
| Euro norm | euro-6c |
| New price | CHF 124'741 |
| Price | CHF 25'990 |
Note: actual equipment may differ from that listed.