MY26 mit neuem 1.0GDi Motor
Garage Gerber AG Matten
Gewerbezentrum Wengelacher 3
Matten bei Interlaken / BE
Tel: 033 516 40 04
| Body style | Sedan |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 5 |
| Gross vehicle weight | 1'460 kg |
| Kerb weight | 1'022 kg |
| Type approval number | 1KA924 |
| Car-Nr. | N-0000000090-10119 |
| Cubic capacity | 998 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 84 Monate oder 150000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Power | 50 kW / 67 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.8 |
| CO2 emissions | 131 g/km |
| New price | CHF 23'550 |
| Price | CHF 23'550 |
Note: actual equipment may differ from that listed.