Top gepflegtes CH-Fahrzeug ab MFK + Service. 8 Fach Kompletträder.
| Body style | Van |
| First registration date | 11.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'050 kg |
| Kerb weight | 1'677 kg |
| Trailer load braked | 1'150 kg |
| Car-Nr. | 18926 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 37'200 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| Price | CHF 18'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.