Quality Sale!
| Body style | SUV |
| First registration date | 06.2019 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'260 kg |
| Kerb weight | 1'889 kg |
| Trailer load braked | 2'200 kg |
| Car-Nr. | 194D20093688 |
| Cubic capacity | 1'984 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 12 Monate 12 Monate Occasionsgarantie |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 57'900 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 169 kW / 230 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 9.2 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 208 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 63'870 |
| Price | CHF 28'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.