GARANTIE - ATTELAGE - PNEUS HIVER / ETE
Marc Robin Autobiles Genéve SA
Route de St-Georges 85
Petit-Lancy / GE
Tel: 022 301 42 23
| Body style | SUV |
| First registration date | 03.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'925 kg |
| Kerb weight | 2'575 kg |
| Trailer load braked | 3'500 kg |
| Cubic capacity | 3'996 cc |
| Cylinders | 8 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 20'250 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 373 kW / 507 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 123'100 |
| Price | CHF 79'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.