TOP-Fahrzeug, 4x4, Sitzheizung vorne...
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 05.2021 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'530 kg |
| Kerb weight | 1'198 kg |
| Trailer load braked | 800 kg |
| Cubic capacity | 875 cc |
| Cylinders | 2 |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 60'500 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 63 kW / 85 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 5.9 / 5.6 / 5.7 |
| CO2 emissions | 132 g/km |
| Price | CHF 19'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.