KAMERA TEMPOMAT KLIMAANLAGE NUTZLAST 1253 Kg / AHK 2'500kg MIT AUFPREIS 1'000.-
| Body style | Minibus |
| First registration date | 09.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 3'500 kg |
| Kerb weight | 2'080 kg |
| Trailer load braked | 2'500 kg |
| Type approval number | 3CF392 |
| Cubic capacity | 2'179 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 36'700 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 103 kW / 140 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 11.1 |
| CO2 emissions | 292 g/km |
| Euro norm | euro-6d-temp |
| New price | CHF 49'327 |
| Price | CHF 25'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.