M Sport mit 17 Felge, Premium Paket, Komfort Paket, Driving Assistant Plus uvm.
| Body style | Van |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 7 |
| Gross vehicle weight | 2'075 kg |
| Kerb weight | 1'724 kg |
| Trailer load braked | 1'300 kg |
| Car-Nr. | 7U73991 |
| Cubic capacity | 1'499 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km Herstellergarantie |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | black |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 115 kW / 156 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 48'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.