BYmyCAR Lausanne Centre Occasions
Rue du Vallon 30
Bussigny-Lausanne / VD
Tel: 021 900 01 15
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 11.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'690 kg |
| Kerb weight | 1'303 kg |
| Trailer load braked | 406 kg |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 2028-11-27, 35 Monate 3 ans et/ou 100 000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 7'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 100 kW / 136 PS |
| Doors | 5 |
| CO2 emissions | 117 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 29'700 |
Note: actual equipment may differ from that listed.