BYmyCAR Lausanne Centre Occasions
Rue du Vallon 30
Bussigny-Lausanne / VD
Tel: 021 900 01 15
| Body style | Minibus |
| First registration date | 11.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 3 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 2'734 kg |
| Kerb weight | 1'791 kg |
| Trailer load braked | 2'300 kg |
| Cubic capacity | 1'997 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 2028-11-27, 35 Monate 3 ans et/ou 100 000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 10 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Diesel |
| Power | 106 kW / 145 PS |
| Doors | 4 |
| CO2 emissions | 211 g/km |
| Euro norm | euro-6d |
| Price | CHF 34'720 |
Note: actual equipment may differ from that listed.