*Garantie 3 Jahre oder 100000km*
| Body style | Hatchback |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 4 |
| Number of gears | 1 |
| Gross vehicle weight | 1'730 kg |
| Kerb weight | 1'464 kg |
| Trailer load braked | 800 kg |
| Car-Nr. | L401556J |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | black |
| Mileage | 100 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 113 kW / 155 PS |
| Doors | 3 |
| Electric range | 253 km |
| Battery capacity | 42.2 kWh |
| New price | CHF 44'490 |
| Price | CHF 32'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.