Aus 1. Hand sehr gepflegtes Fahrzeug
| Body style | SUV |
| First registration date | 07.2023 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Kerb weight | 1'980 kg |
| Trailer load braked | 580 kg |
| Type approval number | 1MA297 |
| Car-Nr. | 10934 |
| Cubic capacity | 1'995 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 36 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 27'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 243 kW / 330 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 9.4 |
| Energy efficiency | G |
| CO2 emissions | 213 g/km |
| New price | CHF 122'614 |
| Price | CHF 73'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.