1. Hand-Fahrzeug, mit AHK, Werksgarantie, Modell 2025, NP Fr. 137'790.-
| Body style | SUV |
| First registration date | 04.2025 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Gross vehicle weight | 2'885 kg |
| Kerb weight | 2'240 kg |
| Trailer load braked | 2'700 kg |
| Car-Nr. | 8519 |
| Cubic capacity | 2'998 cc |
| Cylinders | 6 |
| Warranty | 24 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | grey |
| Interior colour | black |
| Mileage | 6'200 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Mild-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 280 kW / 381 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 137'790 |
| Price | CHF 79'500 |
Note: actual equipment may differ from that listed.