sehr schöner Vorführwagen,. Leasing-Zinssatz von 0% möglich
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 02.2025 |
| Vehicle condition | Ex-demonstrator(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 1 |
| Kerb weight | 1'544 kg |
| Trailer load braked | 500 kg |
| Warranty | 36 Monate Werkgarantie |
| Exterior colour | black |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 2'500 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Electric |
| Power | 110 kW / 150 PS |
| Doors | 5 |
| Energy efficiency | B |
| Electric range | 410 km |
| New price | CHF 34'969 |
| Price | CHF 29'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.