0 Leasing gültig bis 31.03.2026
| Body style | SUV |
| First registration date | - |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 8 |
| Kerb weight | 2'093 kg |
| Trailer load braked | 2'250 kg |
| Type approval number | 1VP288 |
| Car-Nr. | 0201885/25 |
| Cubic capacity | 1'969 cc |
| Cylinders | 4 |
| Warranty | 60 Monate oder 150000 km Werkgarantie |
| Exterior colour | Beige |
| Interior colour | Other |
| Mileage | 5'000 km |
| Transmission | Automatic |
| Drivetrain | Four wheel drive |
| Fuel type | Plug-in-Hybrid Petrol/Electric |
| Power | 335 kW / 455 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 1.4 |
| Energy efficiency | E |
| CO2 emissions | 32 g/km |
| Electric range | 80 km |
| Battery capacity | 18.8 kWh |
| New price | CHF 97'450 |
| Price | CHF 74'062 |
Note: actual equipment may differ from that listed.