inkl. 5 Jahre/100'000 Km Garantie
| Body style | Sedan |
| Vehicle condition | New car(s) |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'620 kg |
| Kerb weight | 1'379 kg |
| Type approval number | 1CL942 |
| Car-Nr. | 0005853/25 |
| Cubic capacity | 1'199 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 60 Monate oder 100000 km |
| Exterior colour | white |
| Interior colour | white |
| Mileage | 20 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 74 kW / 99 PS |
| Doors | 5 |
| Fuel consumption | 6.8 |
| CO2 emissions | 153 g/km |
| New price | CHF 22'540 |
| Price | CHF 21'590 |
Note: actual equipment may differ from that listed.