GARANTIE 12 MOIS
| Body style | Hatchback |
| First registration date | 12.2022 |
| Vehicle condition | Second hand/used |
| Seats | 5 |
| Number of gears | 6 |
| Gross vehicle weight | 1'690 kg |
| Kerb weight | 1'339 kg |
| Trailer load braked | 1'100 kg |
| Cubic capacity | 999 cc |
| Cylinders | 3 |
| Warranty | 12 Monate oder 20000 km |
| Exterior colour | blue |
| Interior colour | anthracite |
| Mileage | 36'000 km |
| Transmission | Manual |
| Drivetrain | Front wheel drive |
| Fuel type | Petrol |
| Power | 81 kW / 110 PS |
| Doors | 5 |
| Euro norm | euro-6d |
| New price | CHF 27'650 |
| Price | CHF 18'900 |
Note: actual equipment may differ from that listed.